freetekno

texts-linx-reportz »

Manifest evropské solidarity před Evropským parlamentem ve Strasbourgu »

06-09-2005 ::: Společně s dalšími organizátory free parties plánejeme udělat manifestaci evropské solidarity před Evropským parlamentem ve Strasbourgu a požadovat globální uznání „free“ hnutí a minimální ochranu před státními zásahy toho typu, ke kterému došlo nedávno v České republice.

www.soundcirkle.info/europe/

-----------------------------------
Poptávka po videích!!!
Pokud máte VIDEA z Czechteku 2005, která jste nám ještě nezaslali prosíme o jejich zaslání na adresu našeho POBoxu,

bližší informace na:
office@policejnistat.cz
Lukas: 777935478

V současnosti je možno pozorovat represivní politiku, kterou uplatňují ve stále více zemích evropy proti našim parties a my toto nechceme dopustit!

V okamžiku, kdy všechny evropské země přijmou represivní zákony proti „free parties“, Francie se bude muset také přidat a tomu je nutno zabránit!

Proto je zapotřebí, abychom získali podporu všech, především abychom rozšiřovali informace o tomto tématu a proto jsme vytvořili informační forum na stránce: www.soundcirkle.info/europe/

V případě, že byste měli zájem o přístup do neveřejné části této stránky, zašlete mail na for_freedom@soundcirkle.info nebo správci fora s informací,
z jakého soundsystému nebo skupiny pocházíte.

Poté vás budeme informovat o dalším vývoji tohoto projektu.
Předem díky za váš zájem!

Vlády existují ve dnešní formě jenom proto, že lidé si z pohodlnosti nechají takto vládnout, nám ale nevyhovuje dnešní stav a chceme vzít svá práva do svých rukou!!

www.soundcirkle.info/europe/